Spoločnosť Delta-Truck Kft. pôsobí na trhu nákladných vozidiel už 26 rokov. Už od svojho vzniku v roku 1991 je jej hlavným cieľom poskytovať svojim zákazníkom najširšie spektrum služieb na najvyššej úrovni. Okrem predaja nových a ojazdených úžitkových vozidiel (1,5 až 40 ton) a návesov ponúkame aj dlhodobé a krátkodobé prenájmy vozidiel a širokú paletu popredajných služieb. Naša dlhoročná skúsenosť a znalosť trhu sú zárukou toho, že chápeme potreby našich zákazníkov a efektívne pracujeme na ich naplnení. Je pre nás dôležité, aby kvalita našich služieb spĺňala očakávania našich zákazníkov, a preto sme certifikovaný certifikátom kvality ISO 9001: 2015.

 

Od roku 2013 pôsobí spoločnosť Delta-Truck aj na Slovensku, prostredníctvom svojej pobočky Delta Truck s.r.o. a dcérskej spoločnosti Viarent, ktorá ponúka celú škálu vozidiel na prenájom, od dodávok, ľahkých nákladných áut, ťažkých nákladných vozidiel až po prenájom ťahačov a návesov. Okrem prenájmu vozidiel a návesov sprostredkováva spoločnosť Viarent svojim zákazníkom aj ich predaj.

 

Delta-Truck je oficiálnym dílerom vozidiel Ford Trucks na Slovensku aj v Maďarsku. Na slovenský trh vstúpila spoločnosť na jar 2018 a odvtedy celý tím usilovne pracuje na vybudovaní pevného zázemia a poskytovaní prvotriednych služieb našim zákazníkom. Rast napreduje vysokým tempom a už v júli 2019 sa slovenská pobočka Delta-Truck bude sťahovať do nových, väčších priestorov. 


 24/7 Assistance: 00 800 600 500 60

bez výsledku
Vyhľadávanie