Objednajte si váš nový FORD F-LINE už dnes
898 EUR+dph/mesiac*

Reklamná ponuka má len informatívny charakter, z našej strany nie je záväzná a vzťahuje sa na ťahače F-LINE so špecifickou výbavou. Na predloženie konečnej ponuky je potrebné posúdenie bonity.

* Úrok dotovaný spoločnosťou Ford Trucks. Finančný lízing v eurách s otvoreným koncom, akontácia vo výške 14 000 EUR, splatnosť 60 mesiacov.

Táto ponuka platí len pre vybrané produkty do vypredania zásob alebo do odvolania. Podmienky a podrobnosti nájdete v aktuálnych Obchodných podmienkach, Všeobecných zmluvných podmienkach a príslušných Oznámeniach financujúcej lízingovej spoločnosti, úplné informácie o dostupnom financovaní vám poskytne aj spoločnosť Delta-Truck s.r.o. Tento inzerát nepredstavuje ponuku, financujúca lízingová spoločnosť si vyhradzuje právo určiť dokumenty potrebné na posúdenie úverovej bonity, ako aj právo na posúdenie úverovej bonity a vylučuje záväznosť ponuky.

Žiadosť o cenovú ponuku

Požiadajte o cenovú ponuku na ťahače Ford Trucks F-LINE!

Pre viac informácií zavolajte na nižšie uvedené telefónne číslo!
+421 2 381 1 3673 Žiadosť o cenovú ponuku
ŤAHAČOV NÁVESOV F-LINE
VÁŠ VÝKONNÝ SPOLOČNÍK

Ak veľkú časť života trávite na cestách, dobre viete, že nie je ľahké niesť náklad len vo vlastnej réžii.

Niekedy potrebujete silného priateľa, ktorý vám rozumie a pomôže vám niesť váš náklad. Nová séria Ford Trucks F-LINE je práve takýmto spoločníkom.

Dobre sa o vás a váš náklad postará vďaka výkonnému motoru Ecotorq, ktorý má výborné vlastnosti, pokiaľ ide o spotrebu paliva. Umožňuje vám vychutnať si cestu a vybrať trasu.

Nespočetné nové funkcie a technológie pre vašu bezpečnosť a pohodlie robia zo série ťahačov návesov Ford Trucks F-LINE vášho nového najlepšieho priateľa. Teraz k dispozícii vo verziách 4x2 a 6x4.

Je na čase zoznámiť sa s novou sériou ťahačov návesov Ford Trucks F-LINE.

Diaľnice sú komplikované a náklady sú ťažké. Vaša cesta nikdy nebola taká jednoduchá.
Ukážte svoje prednosti aj v náročných podmienkach
Ťahače návesov vám umožnia ukázať vaše prednosti vďaka vysokému výkonu, pohodliu, a nízkej spotrebe paliva.
PRESKÚMAJTE MODELY
Predstavujeme vám zdroj tohto výkonu: nový motor Ecotorq

Motor Ecotorq je srdcom našich ťahačov návesov. Inteligentný aerodynamický dizajn vám pomôže znížiť spotrebu paliva o 5,5 % bez straty vysokého výkonu.

Na náročných cestách s ťažkým nákladom: Sledujte svoj ťahač návesov

So sériou nákladných vozidiel sa môžete kedykoľvek spojiť na diaľku vďaka modernej technológii. Môžete tak monitorovať svoje vozidlo v reálnom čase a zvládnuť aj tie najextrémnejšie podmienky.

Váš spoločník na dlhých cestách: Systémy na podporu vodiča

Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu sa aktivuje, keď sa odkloníte zo svojho pruhu, pokročilý systém núdzového brzdenia sa aktivuje automaticky, keď zaznamená príliš malý odstup od vozidla pred vami, a elektronický stabilizačný systém bráni prešmykovaniu jednotky ťahača návesov a prívesu.

Ak hľadáte ťahač,
ktorý bude nielen znášať vašu záťaž
ale bude tiež zdieľať vašu vášeň pre
jazdu po cestách
odpoveďou je Ford Trucks.

STIAHNUŤ KATALÓG
So sériou ťahačov Ford Trucks
Žiadny náklad nie je príliš veľký
Predstavili sme si ekologický motor, ktorý kombinuje vysoký výkon s úsporou paliva, a zrealizovali sme ho!
Murat Varol - Vývojový inžinier
bez výsledku
Vyhľadávanie