F-MAX | Ford Trucks Rent - Zvýhodnené nájomné
Zánovné - málo jazdené vozidlá za výhodnú kúpnu cenu | Krátkodobý nájom (1 – 12 mesiacov) | Nové alebo zánovné vozidlá

Ak sa Vám náš ťahač páči, môžete si ho kúpiť s výhodnejšími podmienkami. Na začiatku doby prenájmu si u našich obchodníkov vyžiadajte osobitnú ponuku na vozidlo. Naša ponuka sa vzťahuje na skladové vozidlá s určitou výbavou, na ťahače Ford Trucks F-MAX a F-LINE, v prípade rozdielnej výbavy sa nájomné, resp. kúpna cena môžu meniť. Osobitná zľava bude určená pri začatí nájomného obdobia. Počet kusov je limitovaný. Táto ponuka je len informatívna, z našej strany nie je záväzná. Tento inzerát nepredstavuje ponuku, spoločnosť Delta-Truck s.r.o. si vyhradzuje záväznosť ponuky. Na predloženie konečnej ponuky je potrebné posúdenie bonity. Ohľadom podmienok a detailov ponuky sa informujte u obchodníkov spoločnosti Delta-Truck s.r.o.

Vzbudili sme váš záujem?

Požiadajte o cenovú ponuku na ťahač Ford F-MAX!

Objednajte si vozidlo teraz a majte ho na dvore čím skôr.
+421 2 381 1 3673 KLIKNITE A POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU!
Motor Ecotorq E6
Motor Ecotorq E6
Výsledok vlastného vývoja
Nový motor F-MAX ECOTORQ vyvíjaný firmou Ford Trucks ponúka maximálny výkon pri minimálnej spotrebe paliva za akýchkoľvek cestných podmienok. Výkon motora: 500 HP, krútiaci moment: 2500 Nm. Rôzne jazdné režimy, ako napr. Eco Mode a Power Mode, vám pomôžu s optimalizáciou spotreby pohonnej hmoty.
ConnecTruck
ConnecTruck
Systém pre riadenie flotily
Zistite všetko o svojich vozidlách jediným kliknutím! Pomocou systému ConnecTruck môžete vždy včas získať informácie o polohe a aktuálnom stave svojich vozidiel, nech ste kdekoľvek na svete.
Jazdný režim Eco+
Jazdný režim Eco+
Ekonomická jazda
Usporte viac, jazdite ekonomickejšie! V prípade potreby zapnutím jazdného režimu ECO+ znížte výkon svojho vozidla z 500 koní na 450 koní a usporte až 5 % nákladov za pohonné hmoty.
MaxCruise
MaxCruise
Prediktívny tempomat
Max Cruise vypočíta optimálnu rýchlosť motora a jazdy pre blížiace sa cestné podmienky a vy si môžete naplno vychutnať zážitok z jazdy.
Bez obmedzení
Bez obmedzení
Teraz s krátkou dodacou lehotou
Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva – toto príslovie platí teraz obzvlášť v prípade spoločnosti Delta-Truck s.r.o., keďže slovenský dovozca Ford Trucks vie prijať objednávku na čoraz populárnejší ťahač F-MAX s dodacou lehotou už do troch mesiacov.
Big Truck
Big Truck
Big business, comfort & technology
Ford F-MAX nielen maximalizuje pohodlie vodiča, ale pomocou radu najmodernejších funkcií pomôže udržať vašu firmu v popredí.
NOVÝ VEĽKÝ
Ťahač Ford Trucks F-MAX

Prvý ťahač od Ford Trucks projektovaný špeciálne na diaľkové prepravné úlohy. Maximálne pohodlie, efektivita a vybavenosť, teda jedným slovom: F-MAX. Tím projektantov sa zameral predovšetkým na komfort pre vodiča, z čoho vznikol ťahač Ford F-MAX, disponujúci doteraz najpriestrannejšou a najpohodlnejšou kabínou. Po získaní ocenenia „Nákladné vozidlo roka 2019“ je Ford F-MAX je dostupný už aj v našej krajine – vďaka spoločnosti Delta-Truck s.r.o.

Spoznajte náš nový ťahač!

Ford Trucks F-MAX

Druh pohonu

4x2


Kabína

Megakabína široká 2,5 metra

Motor

Motor 12,7 L Ecotorq

Výkon motora

500 PS

Všetky detaily doteraz najpriestrannejšej kabíny Fordu slúžia pre zabezpečenie pohodlia vodiča.
Tichá a priestranná medzinárodná kabína
LED svetlomety
Multimediálny displej
790-litrová celková úložná kapacita
8“ displej palubnej dosky
Automatické klimatizačné zariadenie
Žiadosť o cenovú ponuku

Požiadajte o cenovú ponuku na F-MAX!

Objednajte si vozidlo teraz a majte ho na dvore čím skôr.
+421 2 381 1 3673 CENOVÁ PONUKA
Spoznajte ďalšie edície F-MAX!
Ford Trucks F-MAX Blackline
F-MAX Blackline
Víťaz ocenenia „Nákladné vozidlo roka“ sa teraz stal ešte výnimočnejším. Spoznajte model F-MAX Blackline vyrobený v limitovanej, očíslovanej sérii, v celkovom počte 250 ks!
Ďalšie informácie: F-MAX Blackline
Ford Trucks F-MAX L
Ford Trucks F-MAX L
Ford Trucks F-MAX L s 1350-litrovou palivovou nádržou sa osvedčí aj na najdlhších cestách. Keďže sa jej kapacita zvýšila až o 30 % v porovnaní so staršími ťahačmi Ford, zvládne prejsť až 5000 kilometrov na jednu nádrž, vďaka čomu môže odvážne čeliť akejkoľvek výzve v oblasti medzinárodnej prepravy. Zväčšený rázvor kolies ťahača F-MAX L zabezpečí jazdný komfort a jazdnú stabilitu
Ďalšie informácie: F-MAX L
bez výsledku
Vyhľadávanie